KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066107

nr 1606 6107

Fred Andersson

(1921-1990), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -53. Olja på duk, 64x92 cm, yttermått inklusive ram: 73x100 cm

Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 19:53:26

18/3 17:33:56 1      Vinnande bud

Fred Andersson

Läs mer om Fred Andersson